PRZEPISY Z MIŁOŚCIĄ NA WALENTYNKI

Walentynki_n

Wszystko czego potrzebujemy to miłość :) Wiem, że nie wszyscy obchodzą Walentynki, ale myślę, że i tak warto zrobić niespodziankę ukochanej osobie domową, smaczną kolacją albo jakimś specjalnym deserem. Niezależnie od wszystkiego, to jedno jest pewne, dania przygotowane z miłością smakują wyjątkowo. Razem z zaprzyjaźnionymi blogami, mam dla Was miłą niespodziankę w postaci darmowego e-booka, który pomoże Wam zrealizować plany na romantyczny wieczór. Znajdziecie w nim pomysły na pyszne dania ze składnikami pobudzającymi zmysły, np. imbir, granat, wanilia, czy czekolada :) Oprócz przepisów mamy do przeczytania kilka walentynkowych historii oraz ciekawy wywiad z kwiaciarką i mistrzynią scrapbookingu :)
O stronę językową jak zawsze zadbała niezastąpiona Ewa z bloga Baby w kuchni, a wspaniałą oprawę graficzną przygotowała Agnieszka z Nes studio.

E-booka znajdziecie tu, wystarczy kliknąć:

Życzę Wam dużo miłości :)

29 Komentarze

  1. Super! Dzięki za inspiracje! Walentynki tuż tuż, na pewno miło będzie zaskoczyć swojego partnera! Ba! To dobry moment, by zaproponować swojemu partnerowi coś zdrowego….Przecież nie odmówi nam w taki dzień… I zje:)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.